Η Μάνια Παπαδημητρίου και ο Άρης Γραικούσης επισκέπτονται την Παρασκευή 31 Μαΐου τον ΙΑΝΟ, για μια ξεχωριστή μουσικοθεατρική παράσταση με τίτλο «Ας θυμηθούμε χωρίς νοσταλγία» και θέμα τη Μνήμη και τα συνεπακόλουθά της. Το MyStudenPass.gr εξασφάλισε για ένα τυχερό αναγνώστη του, μια διπλή πρόσκληση!
Για να συμμετέχετε αρκεί ένα like στη σχετική ανάρτηση της σελίδας μας στο Facebook. O νικητής θα ανακοινωθεί στις 29 Μαΐου 2013, στη σελίδα του MyStudentPass.gr στο Facebook.
Connect with us