Η Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας του Πανεπιστημίου Πατρών ανακοίνωσε την έναρξη ομάδας αυτογνωσίας για τους φοιτητές του Ιδρύματος που θέλουν να γνωρίσουν καλύτερα τον εαυτό τους, να διερευνήσουν τους τρόπους που σχετίζονται με τους άλλους, να δεχτούν και να προσφέρουν υποστήριξη.
Η ομάδα είναι ένας ασφαλής χώρος, όπου άνθρωποι με διαφορετικές ιστορίες και διαφορετικά αιτήματα για βοήθεια, ωφελούνται από την μεταξύ τους αλληλεπίδραση.
Οι συναντήσεις είναι δίωρες, θα γίνονται ανά δεκαπενθήμερο και ξεκινούν
· Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου 2013
· Τεταρτη 27 Φεβρουαρίου 2013
· Τετάρτη 13 Μαρτίου 2013
και ώρα 19:00-21.00 στη μικρή αίθουσα Συγκλήτου, στον πρώτο όροφο του Α’ κτιρίου. Μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων 10 άτομα. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση την ημερομηνία δήλωσης συμμετοχής. Για πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνήσετε με τις Ψυχολόγους-Συντονίστριες της Ομάδας, κ.κ. Γεωργία Κωνσταντοπούλου και Αλεξάνδρα Ρίτσου στα τηλ.: 2610 969897 & 693 6967701 & e-mails:aritsou@upatras.gr , gkonstantop@upatras.gr
Διοργάνωση: Ειδικό γραφείο παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών υγείας, Τμήμα Πρόνοιας και Εκδηλώσεων, Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας
Connect with us