Στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού προγράμματος Marie Curie Program IRSES διοργανώνεται εκπαιδευτικό σεμινάριο (training school) με θέμα «Βιο-τριβο-διάβρωση» (Biotribocorrosion) στο Παρίσι Ecole Centrale Paris από 11-15 Φεβρουαρίου 2013, με την συμμετοχή 15 διδασκόντων από 10 διαφορετικές χώρες μεταξύ των οποίων και μελών ΔΕΠ της Σχολής Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ.
Στο σεμινάριο αυτό μπορούν να συμμετάσχουν μεταπτυχιακοί φοιτητές, μεταδιδακτορικοί ερευνητές καθώς διπλωματούχοι μηχανικοί που εργάζονται στη βιομηχανία.
Περισσότερες πληροφορίες
Εκπαιδευτικό Σεμινάριο με θέμα «Βιο-τριβο-διάβρωση» στο Παρίσι 11-15 Φεβρουαρίου 2013
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2012/12/emp10.jpg)
Connect with us