Έκθεση ζωγραφικής των ‘Ελσας Ζαχαράκη, ‘Αννας Μπενάκη, Κώστα Παπατριανταφυλλόπουλου και Γεωργίου Τσιούρη, πραγματοποιείτα από τη Δευτέρα 3 έως την Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου στο Συνεδριακό και Πολιτιστικο Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών.
Οι προαναφερθέντες γνωστοί καλλιτέχνες, διδάσκαλοι, εκθέτουν την τελευταία τους δουλειά και ξεναγούν τους επισκέπτες σε τέσσερις εικαστικές διαδρομές, μοναδικές στο χώρο της σύγχρονης ελληνικής τέχνης.
Connect with us