Πληροφορούμε τους φοιτητές του Πολυτεχνείου ότι τη Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2012 και ώρα από 09:00 έως και 12:00 θα πραγματοποιείται εθελοντική αιμοδοσία στο χώρο του Ιατρικού Τμήματος, κτίριο Γεν. Εδρών Γ΄ Ζωγράφου.
Η συμμετοχή όλων μας, θεωρείται απαραίτητη και αποτελεί απόδειξη προσφοράς, προς τον συνάνθρωπο και το αναγκαίο κίνητρο, για να συνεχιστεί ο θεσμός της αιμοδοσίας και η διατήρηση της Τράπεζας Αίματος στο Ε.Μ.Π..
Πληροφορίες: Μεταξία Κατράνη
Τηλ.: 210 7721566
Εθελοντική Αιμοδοσία
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2012/11/ethelontiki.jpg)
Connect with us