Το Mystudentpass.gr σας παει…στο 2ο Πανελλήνιο Φοιτητικό Συνέδριο.
Αν εισαι φοιτητής μπες στην σελίδα μας στο facebook κάνε like και μπες αυτόματα στην κλήρωση για να εξασφαλίσεις δωρεάν συμμετοχή στο 2ο Πανελλήνιο Φοιτητικό Συνέδριο.
Το Συνέδριο διοργανώνεται από την Ελληνική Εταιρεία Επιχειρησιακών Ερευνών σε συνεργασία με το ΤΕΙ Πειραιά – Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και θα διεξαχθεί 13 – 15 Δεκεμβρίου στο Συνεδριακό Κέντρο του ΤΕΙ Πειραιά.
Τίτλος του Συνεδρίου είναι «Πράσινη Επιχειρηματικότητα Εταιρική Κοινωνική Ευθύνη». Στόχος του συνεδρίου είναι να δοθεί η δυνατότητα σε Προπτυχιακούς, Μεταπτυχιακούς και Διδακτορικούς Φοιτητές να παρουσιάσουν στην επιστημονική κοινότητα ερευνητικές εργασίες καθώς επίσης και να ανταλλάξουν απόψεις και μεθοδολογίες σχετικά με τους τομείς στους οποίους δραστηριοποιούνται επιστημονικά.
Περισσότερες πληροφορίες για το συνέδριο.
Ο διαγωνισμός λήγει Παρασκευή 7/12 και τα ονόματα των ΔΥΟ τυχερών θα ανακοινωθούν Δευτέρα 10/12.
Τα δώρα είναι συνολικής αξίας 60 ευρώ.
Προσοχή εμείς θα δώσουμε δωρεάν προσκλήσεις μόνο στους φοιτητές που θέλουν να παρακολουθήσουν το Συνέδριο.
www.mystudentpass.gr
Μπες και εσύ στον κόσμο του φοιτητή
Κερδίστε Δωρεάν Συμμετοχές στο 2ο Πανελλήνιο Φοιτητικό Συνέδριο
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2012/11/st_pass1.jpg)
Connect with us