Η Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας (ΜΟΔΙΠ) του ΑΤΕΙ Θεσ/νίκης αποφάσισε τη διοργάνωση συνεδρίου με θέμα: «Διασφάλιση της ποιότητας στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα: μοχλός ανάπτυξης» στις 29-30 Νοεμβρίου 2012, σε κεντρικό ξενοδοχείο της Θεσ/νίκης.
Σκοπός του συνεδρίου είναι η ανταλλαγή απόψεων, εμπειριών και καλών πρακτικών διασφάλισης της ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση, με στόχο τη συνεχή ανάπτυξη των ιδρυμάτων προς όφελος της κοινωνίας.
Το συνέδριο απευθύνεται σε φοιτητές, διδάσκοντες, όργανα διοίκησης και διοικητικό προσωπικό των ΑΕΙ και τοπικούς κοινωνικο-οικονομικούς φορείς.
Περισσότερες Πληροφορίες
Συνέδριο: Διασφάλιση της ποιότητας στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2012/11/images_28.jpg)
Connect with us