Την Παρασκευή 9 Νοεμβρίου το Spam Radio μετακομίζει, μόνο γι’ αυτή τη μέρα, στο προαύλιο του Παντείου. Θα βάλουμε τα καλά μας, θα φορέσουμε το πιο φωτεινό χαμόγελο και θα σας περιμένουμε.
Επειδή, όμως, η μοναξιά είναι άσχημο πράγμα, το Spame Πακέτο θα έχει παρέα και μάλιστα, την καλύτερη! Η Μαριέττα Φαφούτη έρχεται στις 4μμ για να ακούσουμε τραγούδια, να μιλήσουμε για τις εμφανίσεις της που ξεκινούν στον Σταυρό του Νότου Plus το Σάββατο 10 Νοεμβρίου, να σταματάμε περαστικούς και να τους ρωτάμε πολλά και διάφορα, να σχολιάσουμε παράξενες ειδήσεις, ν’ ακούσουμε μαζί το τραγούδι Παρασκευής (εξαιρετικά αφιερωμένο στο Πάντειο) και γενικά…να μιλάμε, να γελάμε και να λέμε ιστορίες που θα θυμόμαστε ξαφνικά(δεν φταίμε εμείς, απλώς συμβαίνει)…
Συντονιστείτε στο www.spamradio.gr
Για όσους δεν μπορούν να έρθουν ισχύει αυτό, τους υπόλοιπους σας περιμένουμε από κοντά!
Παρουσίαση προγράμματος Spam Radio
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2012/11/logo-trans2.jpg)
Connect with us