Η Επιτροπή Περιβάλλοντος, Μουσείων & Πολιτισμού σας προσκαλεί στην ομιλία (με παράλληλη προβολή διαφανειών) του κ. Νίκου Πέτρου, Προέδρου της Ελληνικής Εταιρείας Προστασίας της Φύσης, με θέμα: “Φωτογραφίζοντας τη φύση: Τριάντα χρόνια παρατήρησης και καταγραφής της βιοποικιλότητας στην Ελλάδα” η οποία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 5 Απριλίου 2012, 4 μ.μ. στο Αμφιθέατρο ΙΙΑ.
Θα ακολουθήσει συζήτηση.
Για περισσότερα εδώ.
Ομιλία “Φωτογραφίζοντας τη Φύση”
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2012/04/fwtografizontas_tn_fusi.jpg)
Connect with us