Στη γενέτειρά της, τον Άγιο Γεώργιο Λασιθίου, κηδεύτηκε η 37χρονη γυμνάστρια που βρέθηκε απαγχονισμένη στο πατρικό της σπίτι, χωρίς όμως να έχει βρεθεί κάποιο σημείωμα μέσα από το οποίο να αναφέρονται οι λόγοι που την οδήγησαν σε αυτή την πράξη.
Χθες στην κηδεία δεκάδες συγγενείς, φίλοι και συνάδελφοί της 37χρονης της είπαν το τελευταίο αντίο συντετριμμένοι από το τραγικό τέλος που η ίδια έδωσε στη ζωή της.
Θρήνος στην κηδεία της νεαρής κοπέλας που αυτοκτόνησε!
![](https://mystudentpass.gr/wp-content/uploads/2011/09/krem_521_355.jpg)
Connect with us